HAKKIMIZDA

1 Haziran 2019 yılı itibariyle şevk ve heyecanla çalışmaya başladığımız Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi bölgenin ilk akla gelen tam donanımlı referans hastanesi olma, Kütahya ve çevre illerin sağlık alanında layık oldukları hizmeti almaları hususunda, kamu ve özel tüm diğer hastanelerle birlikte önemli bir katkı sunmayı hedef almaktadır.

Özel PARKHAYAT Kütahya Hastanesi yaklaşık 14.000 m2 kapalı alanda 75 servis yatağı, 33 yoğun bakım yatağı, 5 ameliyathane ve dünya standartlarında modern teknolojiye sahip kaliteli tıbbi cihaz altyapısı ile hizmet vermektedir.

 

PARKHAYAT sağlık grubu olarak Sağlık Sektöründe Afyon, Akşehir ve Kütahya Hastanelerimizle hizmet vermekteyiz. Grubumuza ait 3 hastane, 2 okul ve bir yemek ve destek hizmetleri işletmesi bulunmaktadır. Grubumuz 3 hastane ile bölgenin sağlık alanında özel sektördeki en büyük ailesi olmanın haklı gururunu ve yüksek sorumluluğunu duymaktadır.

Hastalarımıza en doğru, bilimsel teşhis ve tedavi imkanlarını, en ekonomik ve konforlu bir şekilde sunmak için hazır olduğumuzu söyleyebilirim. Hastalarımıza değer veren, kendisini hasta ve hasta yakınının yerine koyan bir anlayışla, güler yüzlü, dürüst ve sahiplenici olmaya içtenlikle çaba gösterecek bir ekiple "SİZİN HASTANENİZ" olmak ve "SİZİN İÇİN EN İYİSİ" ni yapabilmek için sizleri hastanemize bekliyoruz...

 

Hızlı Randevu